Misja Firmy Euro-Konsulting

Praktyka przede wszystkim.

Szkolenia

W Euro-konsulting prowadzimy szkolenia handlowe, szkolenia managerskie, szkolenia dla sekretarek, szkolenia z obsługi klienta. Doradzamy jak zarządzać ludźmi, finansami, projektami. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń miękkich: dla handlowców z zakresu sprzedaży, obsługa klienta; dla managerów - zarządzanie ludźmi, komunikacja z pracownikami; rozwój osobisty. Obsługujemy instytucje samorządowe i przedsiębiorstwa.

Zaufało nam ponad siedem tysięcy firm

Od początku istnienia podjęliśmy współpracę z ponad 7000 firm. W jej wyniku zdobyliśmy duże doświadczenie w tworzeniu specjalnych programów szkoleniowych i doradczych na zamówienie. Nasi klienci doceniają nas za profesjonalne podejście do przygotowywanych programów i tworzenie odpowiednich narzędzi wykorzystywanych w ich organizacjach.

Rozwój zasobów ludzkich

Szkolenia dla firm i szkolenia dla pracowników to bardzo ważny element rozwoju zasobów ludzkich. Firmy szkoleniowe bardzo często oferują szereg szkoleń niedopasowanych do specyfiki odbiorcy. W Euro-konsulting szkolenia kadry rozpoczynamy od dogłębnej analizy potrzeb klienta. Przygotowując projekty z zarządzania, szkoleń pracowników, czy szkoleń sprzedażowych dokładamy wielu starań, aby klient był zadowolony na każdym etapie realizacji.

Pracownicy

Nasi pracownicy to wykwalifikowany zespół z dużym doświadczeniem w organizacji szkoleń i konsultingu.

Przy organizacji szkoleń współpracujemy z najlepszymi w kraju ekspertami.

Są wśród nich trenerzy posiadający odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje do prowadzenia projektów z zakresu:

  • finansów
  • zarządzania ludźmi
  • sprzedaży
  • doradztwa inwestycyjnegozaufali_nam
zaufali nam: